«12 годин є світло, 12 годин – немає»: мер Львова прокоментував ситуацію з електрикою в місті (ВІДЕО)

Люди вже звикли

На період свят у Львові ситуація з електрикою була трохи краща, ніж раніше. Мер міста Андрій Садовий пояснив, яка у Львові ситуація з електроенергією в ефірі  24 Каналу

Мер розповів, Львів продовжує жити своїм життям, про що свідчить колядування дітей в укритті під час повітряної тривоги.

Садовий зазначив, що енергетики молодці й роблять усе, аби люди були зі світлом. На свята ситуація була краще, але тепер, схоже, у людей є розуміння, що відключення будуть входити в постійну фазу. За словами  мера,як правило, у Львові, для мешканців, 12 годин є світло, 12 годин – немає.

Люди вже звикли, вважає очільник міста.

«Люди до цього звикли, розуміють, коли відключають. Гуртуємось, немає інших варіантів. Ми у Львові маємо взагалі 6 тисяч укриттів, і приблизно 1150 мають пічки, дрова, які ми закупили. Дуже якісно працює наша міська програма компенсації мешканцям і бізнесу по дизель-генераторах», – зауважив міський голова Львова.

Андрій Садовий додав, що Львів компенсує 50%. В останній день грудня було компенсована 50% 120 підприємствам вартість дизель-генераторів.

За словами міського голови Львова, львів'яни будуть виживати за будь-яких умов, бо інших варіантів у них немає.

Як каже в ефірі Андрій Садовий, Львів був, є й буде центром, великим гуманітарним хабом для цілого світу, тому ворогу нічого не вдасться. Українці навпаки будуть сильніші.

«Зрозуміло, що це трохи бісить. Однак іншого варіанту немає. Уперед до перемоги!», – наголосив Садовий.

Раніше Андрій Садовий розказав, як йому виключають електрику

 

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також