14 дітей повернули з тимчасово окупованих територій
Діти віком від 2.5 років до 16 років
У межах плану президента України Володимира Зеленського Bring Kids Back UA з тимчасово окупованих територій вдалося евакуювати кілька родин із дітьми. Про це повідомляє керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.
Загалом з окупованих районів Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей вдалося повернути 14 дітей віком від 2,5 місяців до 16 років.
«Примусова паспортизація, постійні обшуки осель російськими спецслужбами, щоденний ризик депортації дітей до Росії, погрози відібрання дітей в українських громадян та влаштування в російські родини - щоденне пекло, через яке проходили родини під час російської окупації. Наразі ці жахіття позаду. На всіх дітей очікує перебування в рідній країні без переслідувань та тиску», — написав Андрій Єрмак.
Читайте також: У Львові на проспекті Чорновола збили людину
Як йдеться у повідомленні, повернення дітей з тимчасово окупованих територій залишається одним з пріоритетів.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
- Зеленський хоче винести на референдум весь мирний план, - Axios
- На Прикарпатті парафіян не пустили на Різдво до церкви
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- У понеділок Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у 2023 році
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
Коментарі