16-річний зловмисник пограбував стоматологічну поліклініку на Львівщині
Як встановили поліцейські, мешканець Рівненської області проник у приміщення медзакладу та викрав звідти ноутбук, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
Повідомлення про крадіжку ноутбука «Леново» вартістю п’ять тисяч гривень із місцевої стоматологічної поліклініки у Золочівський відділ поліції надійшло 15 листопада. Правоохоронці встановили, що зловмисник проник до приміщення, пошкодивши металопластикове вікно.
Особу зловмисника також встановлено – ним виявився 16-річний, раніше судимий, мешканець одного із сіл Рівенської області. Речовий доказ(викрадений ноутбук) правоохоронці у нього вилучили.
У кримінальному провадженні, відкритому за ознаками кримінальногоправопорушення передбаченого ч.3 ст.185 (крадіжка) КК України триває досудове розслідування. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі