17-18 травня вшановуватимуть 73-річницю депортацію кримськотатарського народу з Криму
![mariyskaya_assr_pristan_orehov_yar_my_rabotali_na_barzhe_1954_02_0](/uploads/media/1f/b6/1fb6430173294502b1fb342a39130f4a_w640.jpg)
Кримськотатарська громада міста Львова запрошує львів’ян, переселенців та гостей міста разом вшанувати пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу з їх Батьківщини – Криму.
17 травня з 20.30 до 22.00 на проспекті Свободи (майдан біля пам’ятника Тарасові Шевченку) триватиме масова акція «Запали вогник у своєму серці». З вогників будуть зображені Кримський півострів з числом 73, контури національних українських та кримськотатарських символів «Тамга» і «Тризуб». Також – почнеться всесвітня акція зі збору підписів під зверненням до міжнародних структур із закликом вжити заходів щодо припинення окупації Криму Російською Федерацією і захисту громадян України на території півострова.
18 травня, з 18.00 до 18.45 на проспекті Свободи (майдан біля пам’ятника Тарасові Шевченку) триватиме траурний мітинг до 73-ї річниці депортації кримських татар. В суботу, 20 травня, з 18.00 до19.00 у Першій львівській медіатеці (вул. Мулярська, 2А) триватиме перегляд фільму «Мустафа» про життєву історію лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва.