17-річний хакер з Чернівецької області розповсюдив у "Телеграмі" дані більше 300 тисяч користувачів інтернету (ФОТО)
Працівники Карпатського управління Департаменту кіберполіції, спільно зі слідчими Чернівецької поліції, за процесуального керівництва прокуратури Чернівецької області, викрили 17-річного молодика у розповсюдженні на хакерських форумах баз з обліковими записами користувачів мережі.
Про це пише Кіберполіція України.
Працівники кіберполіції з’ясували, що жертвами злочинних дій молодика стали користувачі таких поштових сервісів як «i.ua», «ukr.net», «gmail». А збут цих облікових записів відбувався за допомогою месенджеру «Telegram».
[gallery ids=«96600,96601»]
Працівники відділу протидії кіберзлочинам у Чернівецькій області Карпатського управління, із залученням спецагентів Управління інформаційних технологій та програмування в Західному регіоні Департаменту кіберполіції, провели санкціонований обшук за місцем проживання молодика. Під час обшуку правоохоронці вилучили системний блок, міні-комп’ютер та пульт керування до нього, який призначений для несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем контрольно-пропускних пунктів, а також мобільні телефони, додаткові носії інформації та банківські картки.
Під час попереднього огляду спеціалістами комп’ютерної техніки, виявили велику кількість скомпрометованих облікових записів користувачів Інтернет-сервісу «Amazon», ігрового сервісу «Steam», поштових сервісів «i.ua», «ukr.net», «gmail» та інших облікових записів автоматизованих систем.
Техніку направлено на комп’ютерно-технічну експертизу. Триває досудове розслідування розпочате за ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) КК України. Наразі, чоловіку загрожує до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- В Україні хочуть підвищить зарплати військовим
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- НАЗК викрило закарпатського митника у незаконному збагаченні на 23 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові повідомлено про підозру військовослужбовцю ТЦК
Коментарі