18-річному юнаку загрожує три роки позбавлення волі за побиття свого однолітка
За вчинення цього злочину зловмисник може позбутися волі на строк до трьох років, інформує відділ комунікації Львівської області, за матеріалами Наталії Постойко, Дрогобицький ВП.
Працівники Дрогобицького відділу поліції повідомили 18-річному жителю Тернопільського району про підозру за фактом заподіяння тілесних ушкоджень середньої тяжкості.
У січні в одному із сіл району між зловмисником та його однолітками виник конфлікт, який переріс у бійку. Під час неї юнак заподіяв неповнолітньому місцевому мешканцю тілесні ушкодження у вигляді закритого подвійного перелому нижньої щелепи з обох сторін та закритої черепно-мозкової травми. За висновками судово-медичної експертизи ці тілесні ушкодження відносяться до категорії середньої тяжкості.
Протиправні дії юнака стали підставою для відкриття кримінального провадження за ч.1 ст.122 Кримінального кодексу України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження). Максимальне покарання, передбачене статтею, - позбавлення волі на строк до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі