2-річну дівчинку, яка провела у лісі 4 дні, госпіталізували

Медики оцінюють стан дитини, як задовільний

Фото з відкритих джерел

2-річну Віолетту Мужечук, яку знайшли у лісі після 4 днів пошуків, госпіталізували. Зараз вона перебуває під наглядом медиків. 

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Харківської ОВА Максим Хаустов, пише «Суспільне».

«Вона в дитячій лікарні під наглядом. Стан задовільний. Після проведення трьох діб у лісі зараз вона під контролем лікарів», - повідомив він. 

У поліції Харківської області повідомили, що вони не відкривали проти батьків Віолетти адміністративних проваджень. Вже наступного тижня поліція почне опитувати родичів дівчинки, щоб встановити, що стало причиною зникнення дівчинки. Наразі у поліції не бачать вини матері Віолетти у тому, що її донька зникла. 

Порятунок 2-річної Віолетти Мужечук з Харківщини: що відомо 

23 травня 2-річна Віолетта з села Скрипаї Харківської області вийшла на прогулянку разом зі своїм братом-близнюком та загадково зникла. Після цього мати дівчинки звернулась до поліції. 

Правоохоронці 4 дні шукали дитину, прочісуючи ліси, поля та закинуті будівлі. Знайшли дитину 27 травня. Вона була у лісі за 10 кілометрів від дому. 

Поліції вдалось знайти дитину завдяки тому, що під час обходу лісу, вона застогнала. Дитина була у високій траві, через що її було складно помітити.

Батько Віолетти військовий, який захищає Україну на передовій, повернувся з фронту та брав участь у пошуку доньки. Родина виховує загалом 4 дітей. 

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів

Читайте також