20-річна водійка збила на переході дитину і втекла: ДТП на Тернопільщині (ФОТО)
Постраждалого з травмами з місця ДТП доставили до лікарні
У Кременці водійка збила 17-річного пішохода та поїхала з місця ДТП.
Як повідомили у поліції, з тілесними ушкодженнями до лікарні о 20:00 звернувся 17-річний житель Кременця. Травми юнак отримав у дорожньо-транспортній пригоді, яка трапилася 26 січня близько 17:45. Про потерпілого на спецлінію Кременецького райвідділу поліції повідомила медсестра медзакладу.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. У ході перевірки стало відомо, що неповнолітнього на нерегульованому пішохідному переході, що на вулиці Дубенській, збив водій невідомого автомобіля.
Читайте також: У Києві таксист зламав щелепу пасажирці через забруднення салону автомобіля
Працівники поліції перевірили камери відеоспостереження та встановли особу кермувальника, причетного до автопригоди. Це - 20-річна водійка автомобіля Skoda Fabiа. За даним фактом відкрите провадження відповідно до частини 1 статті 286 ККУ.
varta1.com.ua: Новини
У Києві таксист зламав щелепу пасажирці через забруднення салону автомобіля
Розлючений водій двічі вдарив жінку кулаком в обличчя після того, як їй стало зле під час поїздки
На Львівщині у ДТП на трасі «Київ-Чоп» загинув пішохід
Смертельна аварія сталася поблизу Підбірців — 42-річний львів’янин помер на місці від удару легковика
ДБР розслідує ДТП, в якій загинув нардеп Орест Саламаха
Внаслідок зіткнення народний депутат Орест Саламаха отримав тяжкі травми, несумісні з життям.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У вівторок Львівська громада попрощається з воїнами Сергієм Потаповим, Юрієм Пеньковим, та Сергієм Кушніром
- Артиста Національної опери позбавили бронювання через участь у «Лебединому озері»
- Підтверджено загибель 24-річного Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Під час руху поїзда дерево впало на пасажирський вагон поїзда Запоріжжя-Львів (ВІДЕО)
- У Львові брила льоду впала на перехожого
Коментарі