211 мільйонів гривень на дрони для ЗСУ: як українці допомагають перемогти ворога

Дякуємо всім, хто долучається до підтримки ЗСУ! Разом до перемоги!

Українці продовжують об’єднувати зусилля для підтримки армії. Завдяки ініціативі генерал-лейтенанта Сергія Наєва та внескам небайдужих громадян на передову вже передано сотні ударних і розвідувальних дронів на загальну суму 211 мільйонів гривень.

Ці безпілотники вже приносять відчутні результати. Лише за тиждень їхня робота дозволила знищити:

  • 3 артилерійські системи
  • 1 танк
  • 3 бронемашини
  • 37 одиниць ворожої техніки
  • 23 ворожі дрони
  • 350 окупантів

Щомісяця тактична група під командуванням Наєва отримуватиме 2000 БпЛА, які працюватимуть безжально, нищачи ворога вдень і вночі.


Дякуємо всім, хто долучається до підтримки ЗСУ! Разом до перемоги!

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Синоптики оголосили штормове попередження: сьогодні й завтра у Львові густий туман, налипання снігу й ожеледиця
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим