23-річний мешканець Львівщини може сісти за ґрати на десять років за розповсюдження метадону (ФОТО)
Невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід
У Червонограді поліцейські затримали 23-річного чоловіка, який розповсюджував метадон шляхом здійснення «закладок» на території райцентру. За скоєне йому загрожує покарання - позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Львівській області.
«Правоохоронці виявили місця «закладок», а також під час санкціонованого обшуку виявили та вилучили у зловмисника згортки, пакунки та банку з речовиною, схожою на наркотичний засіб «метадон», готові «закладки» з тією ж речовиною, електронні ваги, засоби для фасування та інші речові докази причетності до протиправної діяльності», - йдеться у повідомленні.
Фото: ГУНП у Львівській області
Усе вилучене було скеровано на експертне дослідження у Львівський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
Слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Фото: ГУНП у Львівській області
Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.
Раніше повідомляли: троє зловмисників постачали метадон у львівську тюрму (ФОТО)
Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- У Львівській області знищено безпілотники
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі