«25 років – це вже дядько»: командир батальйону різко висловився про проблеми мобілізації і закликав знизити мобілізаційний вік (ВІДЕО)
пропонує знизити до 22 років
Командир 1-го механізованого батальйону Третьої окремої штурмової бригади (ОШБр) ЗСУ з позивним «Бот» різко висловився про проблеми з мобілізацією і мобілізаційний вік в Україні. Він вважає, що вік потрібно знизити.
Про це він розповів в інтерв'ю українській журналістці Яніні Соколовій.
На думку захисника «Бота», однією з проблем є те, що у ТЦК немає діалогу з суспільством, тому і трапляються різні скандали. Люди бояться, вірять в міф, що в армії нічого нема, нічому не вчать.
«Ми (Третя штурмова (ОШБр) ЗСУ. – Ред.) будуємо діалог з суспільством, з рекрутами через вишкіл. Люди приходять, вони відразу йдуть на вишкіл, відразу їх навчаємо... Вони (ТЦК) б краще організовували тотально вишколи такі, знаєте, для тих, хто хоче навчитись і для тих, хто готовий. Насправді ж багато хто боїться йти, тому що нічого не вміє, от і все. І тому, що вірить в міф, що в армії нічого нема, нічому не вчать. Насправді вчать. І не тільки у Третій штурмовій», – каже «Бот».
Також військовий прокоментував інформацію, що вік чоловіків, які підлягають мобілізації, можуть знизити з 27 до 25 років.
Доброволець-військовий закликав знизити мобілізаційний вік взагалі до 22 років.
«Про 25 років – взагалі смішно. 25 років – це що? Це дорослий чоловік, вже дядько. Ну за фактом, ну в сенсі? До 22 треба знижувати взагалі рівень. Які 25? Ну це дядько вже», – підсумував «Бот».
Раніше штурмовик Петро Горбатенко «Ролло» заявив, що до лав ЗСУ треба призивати, зокрема, чоловіків 18-20 років. Він закликав мобілізовувати студентів, а не «дідів».
Український військовий і керівник ініціативи «A.Drones» Юрій Касьянов також вважає, що необхідно знижувати мобілізаційний вік, і не до 25, а до 20 років.
З повним інтерв'ю можна ознайомитися за посиланням:
Для довідки: військовий з з позивним «Бот» - влітку 2014 р він вступив до Правого сектору, а в 2015 як доброволець батальйону Донбас брав участь у Павлопіль-Широкінській операції.
Від початку повномасштабного вторгнення долучився до ССО Азов і очолив розвідвзвод підрозділу. Згодом став командиром 1-го механізованого батальйону.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі