29 жовтня у Дублянах, Рудно та Брюховичах працюватимуть пункти вакцинації: доступні Pfizer, AstraZeneca, Coronavac
Завтра, 29 жовтня, у населених пунктах Дубляни, Рудно та Брюховичі працюватимуть пункти вакцинації. Тож усі охочі можуть прийти і зробити щеплення від коронавірусу. Доступні усі наявні вакцини: «Pfizer», «AstraZeneca», «Coronavac», — повідомили «Варта1» у ЛМР.
Зокрема, пункти вакцинації діятимуть у:
м. Дубляни — у Центрі надання адміністративних послуг (вул. Шевченка, 4);
смт Рудно — у Народному домі «Просвіта» (вул. Грушевського, 73);
смт Брюховичі — у Народному домі (вул. В. Івасюка, 2).
Пункти вакцинації діятимуть із 10:00 до 18:30 год (перерва на перезмінку із 14:00 до 15:00 год.). Там забезпечать всі необхідні умови для роботи медичних працівників. Аби вакцинуватись, потрібно мати із собою паспорт та ідентифікаційний код.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі