30 червня відбудеться відкриття відновленого футбольного поля на вул. Лаврівського,15-32
У Львові стартувала презентація зреалізованих проектів у рамках проекту «Громади в дії». Цього року у Львові буде презентовано 18 проектів у співфінансуванні з мешканцями. Зокрема, завтра, 30 червня, відбудеться відкриття відновленого футбольного поля на вул. Лаврівського,15-32. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.
Урочисті відбудуться 30 червня (у п’ятницю) о 19.00 год. за адресою вул. Лаврівського, 15-32.
«На прикладі стадіону на Білогорщі ми хочемо показати, що сьогодні відновлення спортивних комплексів може починатись з громади і ставати модним у нашому місті. Зараз наш стадіон має стандартні розміри 60 на 90 метрів з натуральним газоном. Наразі зроблено вже чимало: прийнято ухвалу ЛМР щодо призначення цієї ділянки під спортивний майданчик, проведеного підготовчі роботи для посіву газону та загороджено територію. Планується в найближчий час встановити систему поливу та освітлення території, змонтувати роздягальні та технічні споруди, відкрити дитячо-юнацькі секції для занять командними видами спорту», - зазначає активіст мікрогромади «Білогорща», Михайло Семко.
Нагадаємо: проект «Громади в дії» здійснюється Інститутом міста за фінансування Програми ЄС «Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA∓LA) 2012 and 2013». Проект спрямований на активізацію локальних громад міста, співпрацю з громадськими активістами, а також налагодження ефективного діалогу мешканців з місцевою владою через залучення у процес планування та прийняття рішень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі