32-річна українка намагалась вивезти хижака до Польщі (ФОТО)
Їй загрожує від 3 місяців до 5 років тюремного ув'язнення
32-річна українка намагалась провезти через кордон з України до Польщі сервала, видаючи його за домашнього кота. Про це повідомляє KAS.
Інцидент стався 19 липня на пункті пропуску «Корчова».
Дику тварину виявили на у транспортному боксі назадньому сидінні у під час огляду автомобіля, в якому українка. У жінки не було потрібних дозволів та сертифікатів для перевезення сервала. Сервал належить до видів, що охороняється Вашингтонською конвенцією (CITES), а перевезення таких тварин через кордон ЄС без дозволів карається позбавленням волі.
Як повідомили у KAS, жінка запевняла, що це домашній кіт породи сервал.Ветеринарний огляд підтвердив, що це дворічна самка саванного сервала.
Наразі сервал перебуває в одному з центрів реабілітації диких тварин.
Читайте також: Якою буде погода у Львові та області завтра, 21 липня
Проти 32-річної українки порушили кримінальне провадження за незаконне перевезення тварин через кордон. Тепер їй загрожує від 3 місяців до 5 років тюремного ув'язнення.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі