На Рівненщині чоловік побив військового, який намагався вручити йому повістку
Військовий намагався вручити йому повістку за місцем проживання
32-річний мешканець Рівненщини побив військового, який намагався вручити йому повістку за місцем проживання. У 54-річного постраждалого діагностували струс мозку та забійно-рвану рану брови. Щодо інциденту відкрили кримінальне провадження, у разі доведення вини підозрюваному загрожує до п’яти років ув’язнення.
Про це повідомила прес-служба поліції Рівненщини.
Інцидент трапився ввечері у вівторок, 26 липня. До правоохоронців звернулись медики, які надавали допомогу постраждалому військовому.
«Поліцейські встановили, що тілесні ушкодження йому наніс 32-річний мешканець міста Дубровиця, коли військовий намагався вручити йому повістку за місцем проживання», — йдеться у повідомленні.
У 54-річного військовослужбовця медики діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забійно-рвану рану брови.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 350 ККУ (нанесення побоїв службовій особі). Санкція статті передбачає обмеження або позбавлення волі від трьох до п’яти років.
Нагадаємо, на Львівщині чоловік знущався над малолітнім племінником.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі