35-річного львів'янина затримали: правоохоронці розшукують громадян, які які стали жертвами зловмисника (ФОТО)
Оперативники Луцького відділу поліції викрили 35-річного львів’янина, який скоював крадіжки у громадському транспорті обласного центру. Слідчі оголосили правопорушнику про підозру у вчиненні 8 крадіжок. Вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу, повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.
Правопорушник вчиняв злочини під час проїзду у громадському транспорті міста. Він викрадав із сумок та кишень пасажирів гаманці і мобільні телефони. Уже відомо, що правопорушник скоїв щонайменше 8 таких крадіжок. Сума завданих потерпілим матеріальних збитків становить понад 30 тис. грн.
За цими фактами слідчі розпочали кримінальні провадження за ч. 1, ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України. Правопорушнику оголосили про підозру у вчиненні інкримінованих злочинів, вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу. Санкція статті, зокрема, передбачає до п’яти років позбавлення волі.
Правоохоронці звертаються до громадян: " Якщо ви стали жертвою підозрюваного у крадіжках львів’янина та впізнали зловмисника, невідкладно звертайтеся до Луцького відділу поліції або ж за номерами телефонів: 80678885517 чи 102."
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У четвер Львівщина попрощається з воїном Павлом Мощичем
У 2025 році отримав поранення під час бойових дій на Покровському напрямку, мав кілька складних операцій та перебував на реабілітації вдома
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі