35-річний мешканець Яворівського району організував у себе вдома лабораторію з виготовлення наркотиків (фото)
На Львівщині слідчі повідомили про підозру організатору роботи нарколабораторії, у якій виготовлявся «амфетамін». Про це повідомила пресслужба поліції Львівщини.
Зловмисника, 35-річного мешканця одного із сіл Яворівського району, який організував у себе вдома лабораторію з виготовлення наркотичних засобів, викрили слідчі відділу розслідування особливо небезпечних злочинів (детективи) слідчого управління, спільно з оперативниками управління боротьби з наркозлочинністю поліції Львівщини, за процесуального керівництва прокуратури області.
Під час санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили та скерували на експертне дослідження хімічні препарати та реактиви, обладнання, електронні ваги, записи з переліком хімічних процесів, необхідних для виготовлення наркотичних речовин, а також готову «продукцію» — амфетамін.
Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) Кримінального кодексу України та ч. 1 ст. 313 (викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, чи заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та інші незаконні дії з таким обладнанням) Кримінального кодексу України.
Максимальне покарання, що загрожує підозрюваному – позбавлення волі на термін до восьми років із конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.
Фото: поліція Львівщини
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі