35 в'язниць на Херсонщині, де окупанти катували та ґвалтували українців
35 в'язниць, які облаштовували окупанти для українців

Підтверджено розміщення в'язниць на території Херсонської області.
Про це повідомляє CNN, Reuters, які посилаються на звіт, підготовлений мобільною групою з питань правосуддя, яка входить до складу Консультативної групи з питань злочинів проти людяності (ACA), що фінансується Великою Британією, ЄС та США і створена міжнародною юридичною фірмою та фондом з прав людини Global Rights Compliance на підтримку Офісу Генерального прокурора України
У звіті, який містить аналіз початкової вибірки з 320 випадків утримання під вартою в Херсоні, вказується, що майже половина українців, яких там утримували росіяни, піддавалися широкомасштабним тортурам, включаючи сексуальне насильство.
"З цих жертв щонайменше 43% прямо вказали на практику катувань у місцях несвободи, називаючи сексуальне насильство поширеною тактикою, яку застосовували до них російські охоронці, як до чоловіків, так і до жінок, причому попередні результати показують, що військовослужбовці найчастіше зазнавали катувань у місцях несвободи.
Один з авторів доповіді стверджує, що ті, хто має сім'ї військовослужбовців, також були мішенню для катувань".
Читайте також: У Львові 3 серпня попрощаються з бойовим медиком Григорієм Іванюком та воїном ДУК Андрієм Лабецьким
«Згідно зі звітом, щонайменше 36 жертв з проаналізованої вибірки згадували про застосування електрошоку під час допитів, часто генітального електрошоку з боку російських охоронців. Інші жертви згадували про погрози каліцтва статевих органів, і щонайменше одна жертва була змушена стати свідком зґвалтування іншого ув'язненого стороннім предметом, накритим презервативом».
Передісторія:
- В липні Associated Press повід
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
- У Львові відкриють вулицю названу в честь наймолодшого Героя України Павла Думанського
- У Львові невдовзі можуть відкрити аеропорт
- Чоловіка, який у Львові напав на військових, мобілізували, - ТЦК (ВІДЕО)
- Службовий пес винюхав двох чоловіків призовного віку у "Тойоті" дипломата у ПП «Краківець»
Коментарі