«38 паралель»: в РНБО пояснили, чому неприйнятний сценарій врегулювання війни від росії

Це передбачає передбачає поділ країни

Фото ілюстративне

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що вороги збираються запропонувати Україні так званий «корейський варіант» врегулювання війни, який передбачає поділ країни.

Про це заявив секретар РНБО в інтерв’ю, показаному в ефірі телемарафону, пише УП

«Нам зараз пропонують корейський варіант. Так звана умовна »38 паралель« (за якою було розділено Північну та Південну Кореї – ред.). От тут такі українці, а тут не такі українці. Росіяни зараз будуть вигадувати все що завгодно. Точно знаю, що один з варіантів, які вони можуть нам пропонувати – це »38 паралель".

Але, нещодавно спілкуючись з представниками Кореї, я звернув увагу… Вони вважають, що тоді була велика помилка, що пішли на поступки, погодилися з тим, що треба заради збереження... Сьогодні мають проблеми".

Олексій Данілов також повідомив, що заступник керівника Адміністрації президента рф Дмитро Козак «ходить на зустрічі з політиками минулих часів у Європі й через них передає меседжі, що вони (росіяни – ред.) готові на багато поступок, щоб зафіксувати статус-кво, як є з сьогодні на сьогодні і примусити нас, щоб ми вийшли в якесь перемир’я».

Секретар РНБО знову зазначив, що багато маркерів свідчать про можливе загострення бойових дій у лютому.

Данілов додав: "Дуже багато маркерів, з яких ми можемо зробити висновок, що ми входимо в певну фазу активізації.

Зараз є велике бажання втягнути Білорусь у відкрите протистояння. Робляться певні провокації з цього приводу російськими спецслужбами. Все це дає нам підстави казати про те, що ми можемо мати таке загострення".

Так, нещодавно Данілов заявив, що ворог готується до загострення ситуації в лютому, а заступник керівника Адміністрації президента росії Дмитро Козак проводить зустрічі з європейцями і схиляє до підписання нібито мирних угод по типу «Мінськ-3».

Раніше секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов прогнозує початок «наступальної війни» для України у 2023 році.

 

 

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена