46-річному організатору "домів розпусти" загрожує до 10 років увязнення
Організаторам «дому розпусти» на Львівщині загрожує до 10 років за ґратами, про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
За процесуального керівництва прокуратури Львівської області, працівниками Нацполіції затримано 46-річного уродженця Черкаської області, який спільно з трьома спільниками, організував у підвальних приміщеннях нічних клубів діяльність «домів розпусти».
Злочинну діяльність зловмисники завуалювали під розважально-танцювальні заклади, де окремі стриптиз-танцівниці та інші працівники надавали послуги сексуального характеру за грошову винагороду.
Члени організованої групи крім утримання «закладів» здійснювали звідництво, а також втягували нових осіб до зайняття проституцією задля особистого збагачення.
Таким чином, вказані особи вчинили правопорушення, передбачені ч.2 ст.302, ч.3 ст.303 КК України.
8 серпня цього року прокуратурою Львівської області скеровано до суду обвинувальний акт щодо усіх членів організованої групи.
Довідково: за вчинення вказаних злочинів санкціями вказаних статей Кримінального кодексу України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі