54-річний франківець після смерті врятував життя трьом людям
Ще три людини житимуть завдяки трансплантації. У Львові сьогодні пересадили серце і печінку, нирку — у Івано-Франківську. Донор був у обласній лікарні Івано-Франківська. Це 50-річний чоловік, який помер внаслідок важкої травми голови. Згоду дав його брат, він лікар, — повідомив на своїй сторінці у «Facebook» Олег Самчук, головний лікар Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова.
«Мультиорганний забір наша команда та команда Інституту серця МОЗ України виконувала спільно з місцевими лікарями. Одну нирку ми допомогли колегам пересадити в їхній лікарні. Її отримав 32-річний львів’янин, який був у нас у «листку очікування». Це перша в Івано-Франківську посмертна трансплантація нирки. Серце і печінку тим часом у супроводі Патрульної поліції України повезли до Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова. Серце пересадили 29-річному чоловікові з Вінниччини. Через ускладнення від коронавірусу його власний орган уже ледь виконував функцію. Печінку отримала 43-річна матір двох дітей із Закарпаття. Співчуття і подяка родині донора», — зазначив Олег Самчук.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі