60 із 90 млрд євро кредиту ЄС для України відправлять на зміцнення обороноздатності, - Федоров
Україна повинна буде повернути її у випадку, якщо росія виплатить репарації за спричинені війною збитки
60 млрд із 90 млрд євро кредиту, які Європейський парламент схвалив для України на 2026–2027 роки, підуть на посилення обороноздатності. Про це повідомив міністр оборони України Михайло Федоров, цитує Рубрика.
З цієї суми 60 млрд євро буде спрямовано на зміцнення обороноздатності нашої держави та закупівлі військового обладнання, як в самій Україні, так і в Європейському Союзі та країнах Європейської асоціації вільної торгівлі: Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії.
«Очікуємо на швидкий процес виділення коштів, щоб ці ресурси без затримок потрапили на передову. У цій війні швидкість така ж важлива, як зброя. Дякую Президенту – це результат дипломатичних зусиль на міжнародній арені. Вдячні європейським партнерам за сталу підтримку України», – наголосив Федоров.
У середу Європейський парламент за терміновою процедурою ухвалив пакет пропозицій, спрямованих на підтримку України, зокрема надання кредиту ЄС у розмірі 90 мільярдів євро на 2026 та 2027 роки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі