«610 загиблих у Макіївці, 12 КАМАЗів вивезли»: розмови окупанта з дружиною (ПЕРЕХОПЛЕННЯ)
російське військове керівництво ж приховує реальну ситуацію, побоюючись бунтів
Військовий рф з дружиною обговорювали справжні втрати окупантів в результаті удару по ПТУ в Макіївці. російське військове керівництво ж приховує реальну ситуацію, щоб не провокувати бунтів.
Про це повідомляє Головне управління розвідки в Телеграм.
«Він особисто перевозив тіла з Макіївки, говорить, 610 в Макіївці загиблих! 12 камазів, говорить, вивіз», - повідомляє дружина окупанту інформацію, яку дізналась від іншого військового.
Своєю чергою чоловік не дивується, а напроти підтверджує цю інформацію. За його словами вигадані 63 загиблих були створені для того, щоб самі ж росіяни бунт не підняли.
«В Оксани пам'ятаєш сина, ти казав, що його в госпіталь поклали з контузією та переломом очниці. То цей дурень б** в Новий рік глоток пива зробив» - повідомляє дружина військовому.
За її словами, чоловіка «спалив» капітан та відправив на позиції за порушення режиму, так і не завершивши лікування.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі