7 грн замало: у Львові пропонують збільшити вартість проїзду до 9 грн
Львів’янка Христина Козій зареєструвала петицію з вимогою підняти ціну на проїзд в автотранспорті Львова до 9 грн.
Відповідну пропозицію жінка виклала у своїй електронній петиції до Львівської міськради, — передає 032.ua.
За додаткові кошти від нового тарифу, львів’янка пропонує найняти продавців квитків у маршрутки, які працюватимуть безпосередньо на місто, а не на окремих перевізників, та які продаватимуть два види квитків — звичайні й пільгові.
«Така посада буде тимчасовою — до повного введення електронного квитка», — зазначила Христина Козій.
За словами авторки петиції, це дозволить водіям виконувати лише свої прямі обов’язки та не відволікатиме їх від стеження за дорогою; з’явиться прозорий і чіткий облік готівки та кількості пасажирів, у тому числі — пільговиків.
Читайте також: Ціна на проїзд зросла, жахлива якість залишилася: перший день подорожчання міськтранспорту у Львові (фото)
Львів’янка впевнена, що це посприяє зменшенню кількості осіб, які їздять у громадському транспорті «зайцем», а отримані кошти проходитимуть через «місто».
«Отримані дані про кількість пасажирів можна буде використати для порівняння, при визначенні ефективності впровадження електронного квитка», — резюмувала львів’янка.
Зазначимо, що станом на 5 лютого петицію підписали 38 людей, з 500 необхідних.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі