7 років тюрми за наркотики в колонію: суд покарав наркоторговців
Сихівський районний суд м. Львова постановив обвинувальний вирок стосовно трьох раніше не раз судимих мешканців Львова та області — 43, 39 та 35-річного чоловіків, які організували та здійснювали збут наркотичних засобів у Львівську виправну колонію № 48.
Зазначимо, що обвинувачення у суді підтримували прокурори Львівської місцевої прокуратури № 1, пише прес-служба прокуратури у Львівській області.
Встановлено, що організували та координували діяльність інших зловмисників засуджені, які відбували покарання у колонії на вул. Хуторівка, 2, у Львові.
Чоловіки телефонували спільникам та давали вказівки. Діяли підпільно та переважно вночі.
Ті ж, у свою чергу, перекидали через паркан колонії наркотики, а натомість — отримували матеріальну вигоду.
Таким способом лиходіям вдалось постачати у колонію «бупренорфін» та «метадон».
Затримали ж одного із них на території внутрішньої забороненої зони дільниці № 2 працівники колонії, а того, що за межами — поліцейські. Незадовго викрили і третього.
Так, одному із них суд виніс вирок — 7 років 6 місяців з конфіскацією усього належного йому майна, а двом іншим — 7 років та теж з конфіскацією.
Крім цього, встановлюється причетність інших осіб до вчинення цього злочину.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі