700 людей чекали 3 години вночі під дощем: потяг "Трускавець–Дніпро" "замінували"

2467809
2467809

У ніч на 12 лютого, через неправдиве повідомлення про замінування потягу «Трускавець–Дніпро», 700 людей було евакуйовано, а 13 інших поїздів збилися з графіку.

Як повідомляє пресслужба «Укрзалізниці», невідомий повідомив про мінування потягу «Трускавець–Дніпро». Через це затримався рух 13 інших поїздів. Затримки становили від 15 хвилин до 1,5 години.

«Сьогодні, о 03:15 год., по станції Городище пасажирський поїзд № 42 сполученням »Трускавець–Дніпро« було зупинено. Чергова по вокзалу станції ім. Т. Шевченка отримала інформацію, що на гарячу лінію »102« зателефонував невідомий і повідомив про мінування цього поїзда. 700 пасажирів поїзда (серед яких маленькі діти) серед ночі були оперативно евакуйовані. Ці люди через злий жарт зловмисника три години під дощем були вимушені чекати на дозвіл продовжити подорож», — йдеться у повідомленні.

Після проведення оперативних дій ДСНС міста Городище (Черкаська область), групи піротехніків та групи кінологів міста Черкаси інформація про мінування поїзда № 42 не підтвердилася, тому було надано дозвіл на посадку пасажирів і відправлення даного поїзда зі станції.

Сума завданого збитку від затримки поїздів по філії становить майже 60 тис грн.