75-річного жителя Львівщини, фаната сталіна, судили за підтримку росії

Чоловік народився у росії

Бродівський районний суд Львівської області судив уродженця с.Листвянка, Алтайського краю РФ, росіянина, громадянина України, пенсіонера за публічну підтримку армії РФ. Про це пише Варта1 з посиланням на рішення суду.

Чоловік у соцмережі «Однокласники» поширив матеріал із зображенням військовослужбовця ЗС РФ та текстом: «Благодаря мужеству и профессиональним решениям наших офицеров, СВО сегодня проходит успешно на 100%. Старший лейтенант засек вражеские позиции украинских неонацистов в хорошо укрепленньїх местах. Военнослужащий бистро сориентировался в действиях своего личного состава и отдал четкие приказания, которие способствовали вибиванню силовиков ВСУ и обращение их в бегство».

Таким чином скоїв кримінальне правопорушення, передбачене  ч.2 ст.436-2 КК України.

Також, поширив публікацію із зображенням військовослужбовця ЗС РФ з текстом: «#ГepoиZ», «ПОБЕДА НЕИЗБЕЖНА» та відеозапис із зверненням наступного змісту: «Поєтому жители Донбасса и все те кто за Советскую Украину сейчас борется под красними флагами, они все заслужили того чтоби бить героями.».

Також, вподобав та поширив публікацію, із зображенням військовослужбовців ЗС РФ та текстом: «В МО РФ рассказали о подвигах наших военнослужаших: - Несмотря на непрекращающиеся обстрели националистов, капитан организовал систему маневрирования. Благодаря своевременному огню и точним расчетам батарея сорвала контрнаступление противника. Оперативно произвел смену позиций батареи и вивел ее в безопасний район. -Во время наступления противника лейтенант обнаружил замаскированний опорний пункт взвода ВСУ. Находясь под шквальним огнем артиллерии противника, продолжил вести корректировку огня. Благодаря мужеству лейтенанта противнику били нанесени серьезние потери.»,

Обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні, надійшов до суду з підписаною сторонами кримінального провадження угодою про визнання винуватості від 21.04.2023.

Чоловік підтримавши угоду, повністю визнав свою винуватість у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 436-2КК України та ч.3 ст.436-2 КК України.

Суд визнав винним чоловіка у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.436-2, ч.3 ст.436-2 КК України та призначив покарання:

  • за ч.2 ст. 436-2 КК України у виді одного року позбавлення волі без конфіскації майна;
  • за ч.3 ст.436-2 КК України у виді п`яти років позбавлення волі без конфіскації майна.

На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначив остаточне покарання у виді п`яти років позбавлення волі без конфіскації майна.

На підставі ст.75 КК України звільнив засудженого від відбування покарання, встановивши іспитовий строк один рік.

У чоловіка було виявлено фоторепродукцію з гербом «срср» та зображенням Сталіна на фоні червоного прапора та фоторепродукцію з гербом «срср» та серпом і молотом на фоні червоного прапора в рамці, які судом вирішено знищити.

За даними Варта1 засудженому чоловіку 75 років, він народився у 1947 році.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт