90 кг незадекларованого одягу: на Закарпатській митниці затримали зухвалого українця
Українець заповнив митну декларацію, в якій вказав свої паспортні дані, відомості про транспортний засіб. При усному опитуванні він підтвердив відомості, вказані у митній декларації та заперечив наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.
Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС України у Закарпатській області.
В ході митного контролю транспортного засобу та особистих речей громадянина працівники митниці виявили не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні товари іноземного виробництва, зокрема жіночих суконь, штанів та сорочок, всього 303 шт. вагою 89,700 кг.
Таким чином, громадянин України не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ним через митний кордон України товари, які є обмеженими до переміщення та підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню. Зокрема, порушені вартісні (500 Євро) та вагові (50 кг) норми, при яких товари, які ввозяться, крім підакцизних, не підлягають письмовому декларуванню та не є об'єктами оподаткування митними платежами.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі