У Польщі з великою кількістю наркотиків затримали громадянина України (фото)
Польська поліція з міста Бусько-Здруй у Свєнтокшиському воєводстві затримала 27-річного громадянина України, у якого виявила 0,5 кг марихуани, таблетки екстазі та анаболічні препарати. Про це інформує УНН із посиланням на Польське Радіо. За зберігання великої кількості наркотиків і психотропних речовин чоловіку загрожує до 10 років позбавлення волі.
У ніч зі суботи на неділю у місті Бусько-Здруй поліцейські затримали для контрою авто, за кермом якого був 27-річний громадянин України, якого підозрювали у зберіганні наркотиків.
“Під час контролю поліція знайшла в одязі водія BMW згорток з алюмінієвої фольги, у якому було чотири порції висушеної рослини коричнево-зеленого кольору. Початкові дослідження показали, що вилучена суха трава — це марихуана. З автівки вилучили також п’ять мобільних телефонів та готівку. В одному з телефонів замість акумулятора поліція знайшла згорток із кремовим порошком”, — сказав аспірант Томаш Півоварський, речник поліції у місті Бусько-Здруй.
Крім того, водій не мав водійських прав. Чоловіка заарештували, а його транспортний засіб відправили на штраф-майданчик.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі