"А вдома на своїх дітей чекають батьки" - соціальна реклама Варта1

Слайд1
Слайд1

«А вдома на своїх дітей чекають батьки» - соціальна реклама Варта1 стосується дорожньо-транспортних пригод, у яких страждає майбутнє України - ДІТИ. За сумною статистикою щодня в Україні у результаті ДТП травмується 9 дітей, а кожні 4 дні гине одна дитина.

На дорогах Львівщини почастішали випадки, коли наслідком автопригод є травмовані діти. Статистика свідчить, що з початку року зафіксовано 223 ДТП, у яких постраждали  неповнолітні. В результаті загинули 4 дитини та  268 отримали травми.

Більшість з цих дітей загинули через водіїв, які були у стані алкогольного сп’яніння або під дією наркотичних речовин, що завадило їм діяти розсудливо, дотримуючись правил. Водії, вирушаючи в дорогу, пам’ятайте – ви несете відповідальність не тільки за себе, але й за інших учасників руху, якими часто є діти.

Малолітні громадяни часто зазнають травм чи гинуть, раптово вибігаючи на дорогу або перебуваючи в авто без авто-крісла. Батьки, навчайте дітей правил вуличного руху! Забороняйте дітям вибігати на дорогу, перетинати її в недозволеному місці! Поясніть, що такі необережні дії можуть призвести до  трагедії.

Часто учасниками ДТП є юні велосипедисти та мотоциклісти. Причини різні: порушення правил дорожнього руху або їх незнання, відсутність практики водіння транспортним засобом, а то й відсутність водійських прав (як нагадування – керувати мотоциклом дозволено з 16 років). Неповнолітні мотоциклісти, скутеристи, що розсікають вулицями міст та сіл, несуть небезпеку пішоходам й самі стають жертвами свого «залізного коня».

Будьте уважними та обережними на дорогах!

varta1.com.ua: Новини