Адміністратор Львівського цирку прокоментував інцидент із собакою
Головний адміністратор Львівського цирку Кирил Гальченко, донька якого звинуватила у вбивстві собаки, відреагував на подію.
"Прошу всіх заспокоїтись. Відносно інциденту з собакою. Я був у сусідів у хаті, коли почув крики-писки за вікном.
Вийшовши на подвір’я, побачив, що моя собака Фунтік душить сусідську курку, а сусід їх розбороняє. Я взагалі не торкався собаки. Фунтік втік з подвір’я. Він часто гуляє поза домом день-два. І не потрібно вмішувати тварин в сімейні справи", — написав Кирил Гальченко.
Нагадаємо, вчора на сторінці доньки адміністратора — Софії Гальченко, з’явився допис про жорстоку розправу над домашнім улюбленцем. Згодом допис видалили. У зоозахисній спільноті «UAnimals» повідомили, що готують заяву в поліцію із закликом перевірити описані факти.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі