Адміністрація перинатального центру Франківська, де померла породілля запевнила, що всіляко сприяє розслідуванню

71656380_1994210794015352_7656978317039370240_n
71656380_1994210794015352_7656978317039370240_n

В Івано-Франківську, у неділю, 6 жовтня, у міському пологовому будинку померла 27-річна породілля. Як стало відомо «Фіртці» з власних джерел, вагітність у жінки була першою. Після пологів виникла сильна кровотеча. Однак, що саме стало причиною смерті — наразі, невідомо.

Новонароджена дитина у важкому стані та перебуває у реанімації.


Директор Комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр» Сергій Стефанко сьогодні дав коментар з приводу смерті породіллі, яка сталась у закладі.

«Приносимо щирі співчуття рідним породіллі, яка померла. У міському перинатальному центрі працюють компетентні органи з розслідування причин її смерті. Адміністрація закладу всіляко сприяє розслідуванню цього прикрого випадку. На жаль, висновки і коментарі можна буде давати лише після отримання результатів роботи експертів», — зазначив Сергій Стефанко.

Як повідомили в Управлінні Нацполіції області, вчора до правоохоронців звернувся чоловік жінки, яка померла, щодо дій працівників перинатального центру розпочато кримінальне провадження за статтею 140 (ч. 1) ККУ (невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків, внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого).

Карається позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до п’яти років або виправними роботами на термін до двох років, або обмеженням волі на термін до двох років, або позбавленням волі на той самий термін.

Нагадаємо, в Івано-Франківську у неділю, 6 жовтня, у міському пологовому будинку померла 27-річна породілля.  Про це, на своїй сторінці у соцмережі повідомив її чоловік Lubko Tsutsiyak.

“Моя найдорожча, найщиріша, найлюбиміша Наталя. Як багато я хочу тобі сказати, але мені не хватить слів, щоб описати свій біль і тугу за тобою. Ти була сенсом мого життя, який обірвався в одну мить. Подарувала мені сина, а сама відійшла до Бога. Я зроблю все для нашого сина, тільки ніколи не зможу одного, замінити йому тебе. Ти була б найкращою мамою у світі для свого малюсика, але Бог вирішив по-іншому. Люблю тебе сильно-сильно, вічно твій Любчик”.