Адвокат разом із спільниками незаконно привласнили майно у самому центрі Львова

Фігуранти завдали бюджету міста збитків на майже три мільйони гривень

ФОТО: ілюстративне

Правоохоронці припинили злочинну схему заволодіння комунальним майном. Організатор та троє учасників незаконно відчужували приміщення у центрі Львова. Таким чином фігуранти завдали бюджету міста збитків на майже три мільйони гривень. Про це повідомляє ГУНП у Львівської області.

Їм повідомили про підозру у зловживанні повноваженнями, підробці документів, шахрайстві, відмиванні коштів та інших. Про це 29 березня повідомили у поліції Львівської області. Організатором злочинної групи був адвокат, а його спільниками та виконавцями — два державні реєстратори та приватний підприємець, фахівець у сфері архітектури.

Учасники схеми підробили пакети документів на нежитлові приміщення у будинках, розташованих у самому центрі Львова –- на площі Ринок. Після цього внесли зміни до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та надалі безпідставно зареєстрували право власності на ці приміщення, які насправді перебували у комунальній власності Львівської міської ради.

Згодом адвокат на підставі фіктивного висновку суб’єкта господарювання про можливість об’єднання підвальних приміщень збільшив їхню площу та продав за понад 3 млн грн. Таким чином адвокат легалізував набуте злочинним шляхом майно.

Читайте також: у Львівській мерії скоротять понад сотню працівників

У прокуратурі Львівської області уточнили, що загальна площа приміщень майже 130 кв. м. За клопотанням прокурора на ці приміщення суд наклав арешти. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, інкримінованих затриманим, — позбавлення волі на строк до восьми років. Слідчі дії тривають.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також