Адвокат родини убитої під Харковом 6-річної дівчинки розповів шокуючі подробиці резонансної справи

80-main-v1634743029
80-main-v1634743029

Нещодавно було завершено досудове розслідування вбивства 6-річної Мирослави Третяк її 13-річним сусідом у Харківській області.  Зараз адвокат сім'ї загиблої дівчинки Артем Донець підтвердив факт подвійного зґвалтування дитини. Про це повідомляє« VGORODE».

Так, у Вовчанському районному суді розглядається справа, яка стосується примусових заходів виховного характеру стосовно людини, яку підозрюють у вбивстві дівчинки.

«Сусід Мирослави є особою, яка згідно із законом не може бути притягненою до кримінальної відповідальності у цій справі. Мова йде про вбивство і зґвалтування», — сказав Донець на пресконференції, яка відбулася вчора, 20 жовтня.

За його словами, до поліції потрапляла не одна заява на 13-річного хлопчика, проте правоохоронці не реагували.

«Вся сім’я — і мати, і батько, і старша сестра — перебувають в дуже глибокій психологічній кризі. Вони не просто надламані. Вони зламані. Мирослава по-звірячому вбита. Двічі зґвалтована 6-річна світла дівчинка. Зараз в матеріалах кримінального провадження є докази того, що було два протиправних контакти», — розповів адвокат родини Мирослави Третяк.

За його словами, в поліції була не одна заява на 13-річного хлопчика, від нього страждали багато жителів Старого Салтова, але поліція не займалася розслідуванням. Хлопець, який жив по сусідству з Мирославою Третяк, жорстоко знущався над тваринами, про це знали всі, проте жодних засобів не було.

Нагадаємо, у селищі Старий Салтів Харківської області вночі 28 липня в покинутій будівлі знайшли тіло 6-річної Мирослави Третяк.

У вбивстві дитини підозрюють 13-річного хлопця. Його вже затримали та обрали запобіжний захід.

Правоохоронці завершили досудове розслідування у справі резонансного вбивство 6-річної жительки селища Старий Салтів Мирослави Третяк. Справу передали до суду, а винним у злочині вважають 13-річного сусіда вбитої дівчинки.