Ахтем Сеітаблаєв озвучить аудіоверсію книги «Справа Василя Стуса»

1974571-zaboroniti-ne-mozhna-drukuvati-chomu-vsi-tilki-y-govoryat-pro-knigu-sprava-vasilya-stusa
1974571-zaboroniti-ne-mozhna-drukuvati-chomu-vsi-tilki-y-govoryat-pro-knigu-sprava-vasilya-stusa

Український режисер і актор кримськотатарського походження Ахтем Сеітаблаєв озвучить аудіоверсію книги журналіста Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса». Про це повідомила директорка і засновниця видавництва «Vivat» Юлія Орлова, передає «Радіо Свобода».

«Ми та наші партнери АБУК почали роботу над записом аудіоадаптації книги «Справа Василя Стуса» Вахтанга Кіпіані. Ви ж пам’ятаєте, що книга на 80 % складається з архівних документів. Деякі з них важко сприймати на слух, тому ми адаптуємо аудіоверсію для полегшення сприйняття на слух і дещо скоротимо її. Але будьте певні — найважливіше точно буде озвучено», — повідомила Орлова.

Нагадаємо, 19 жовтня Дарницький райсуд Києва ухвалив рішення, яким частково задовольнив позов народного депутата від «Опозиційної платформи — За життя» Віктора Медведчука проти журналіста й історика Вахтанга Кіпіані і видавництва «Vivat» про заборону видання і поширення книжки «Справа Василя Стуса» авторства Кіпіані як «недостовірну» і таку, що порушує особисті немайнові права Медведчука «на повагу до честі й гідності, недоторканності й ділової репутації», поки з неї не приберуть кілька згадок про політика.