Академію сухопутних військ не передислоковуватимуть, їй збільшать фінансування та набір
Національну академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного у Львові не передислововуватимуть, а навпаки Міноборони планує збільшення набору, збільшення фінансування, про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Анатлій Гриценк після зустрічі з міністром оборони Степаном Полтораком:
Зранку зустрівся з міністром оборони Степаном Полтораком. Обговорили пропозиціі щодо вдосконалення підготовки офіцерів у військових навчальних закладах Міноборони. Сухий підсумок: у Львові можуть заспокоїтися, жодного скорочення, чи зменшення кількості курсантів, тим більше передислокації окремих навчальних підрозділів у інші міста (Одесу, Суми, Харків) - не планується і не буде! Навпаки, Міноборони планує збільшення набору, збільшення фінансування і розгортання на базі львівської Академії Сухопутних військ нових сучасних навчальних комплексів. Паралельно, планується збільшення набору курсантів для підготовки інженерів-танкістів на Військовому факультеті танкових військ у Харкові, де вони готуються і сьогодні, але це жодним чином не пов'язано з роботою Академії СВ у Львові. Статус Академії як видового навчального закладу, з нинішнім переліком спеціальностей підготовки - залишається незмінним. Міністр вболіває за підготовку професійних кадрів абсолютно щиро і не налаштований на конфліктні непродумані рішення, ні у Львові, ні в інших містах, де дислокуються військові навчальні заклади. Питання закрите.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Львівщину атакували ворожі бойові безпілотники
На місцях працюють профільні служби та визначають масштаби наслідків
У четвер Львівщина попрощається з воїном Павлом Мощичем
У 2025 році отримав поранення під час бойових дій на Покровському напрямку, мав кілька складних операцій та перебував на реабілітації вдома
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі