Активісти на Левандівці виявили більше десяти смертельних пасток для тварин (фото)
Декілька тижнів тому мешканців Левандівки гуляючи зі своїми домашніми тваринами у лісопарку Білогорща, виявили пастки для звірини. Про це інформує, у «Facebook», депутат ЛМР Тарас Гупало.
На деревах розтавлені сільця «петлі-зашморги» з металевого дроту. Як наслідок — два розтерзаних зайці і лисичка. Після звернення людей, які попросили долучитися до з’ясування причини вбивства тварин у лісопарку, заступник з питань екології та природоохоронної діяльносьі провів робочу зустріч у Львівській міськраді. Склали план дій і шлях їх реалізації.
Сьогодні, з участю представників та керівництва Державної екологічної інспекції у Львівській області, представників поліції, муніципальної варти, а також громадської організації «Онуки Тараса», ветеранів АТО, еко-активістів та небайдужих мешканців Левандівки та Білогорщі, провели спільний рейд. Більше трьох годин праці дали свої результати: зняли більше десяти пасток, виявили незаконні вирубки дерев та місця скупчення сміття. Також відвідали поселення ромів, біля станції Рудно. Проаналізувавши ситуацію дійшли висновку, що це не роми, а бракон’єр-профі з Білогорщі.
За інформацією Екоінспекції штрафні санкції є дуже сутєвими: за засмічення лісопарку штраф 850 грн + відшкодування за нанесенні збитки; за самовільну вирубку дерев 1200 + відшкодування за нанесенні збитки; за браконєрство на лисицю 5200 грн; за браконєрство на зайця 9200 грн.
Активісти домовились проводити такі рейди регулярно і не тільки на території масиву Білогорща та Левандівки.
[gallery link=«file» ids=«105241,105240,105239,105238,105237,105236,105235,105234,105233,105232,105231,105230,105229,105228»]
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі