Акулу, що вбила росіянина, виставлять у музеї в Єгипті
Вже розпочато процес бальзамування її тіла
Тіло акули, яка вбила росіянина під час купання у морі, виставлять у музеї в єгипетському місті Хургада. Вже розпочато процес бальзамування її тіла.
Інформує єгипетське видання MZMZ.
Зазначимо, що 8 червня акула напала на громадянина РФ. Внаслідок атаки 23-річний росіянин Володимир Попов із Архангельська загинув.
Після інциденту акулу спіймали рибалки. Її вже забрали у них та транспортували компетентні органи до Інституту морських наук у Хургаді для аналізу та розтину.
Фахівці підготують науковий звіт про її поведінку. Вони вже вилучили частину тіла туриста зсередини, решту витягли із моря.
Місцева влада вивчає можливість запобігти подальшим нападам акул на людей.
Уряд обговорює можливості зобов’язати готелі встановлювати сітки на пляжах. Також йдеться про те, аби готелі та туристичні селища встановлювали рибальські сітки із конкретними специфікаціями на певних відстанях від берега.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
- Зеленський хоче винести на референдум весь мирний план, - Axios
- На Прикарпатті парафіян не пустили на Різдво до церкви
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- У понеділок Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у 2023 році
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
Коментарі