Американський дипломат пояснив, чи реально Трамп завершить війну за день

Трамп вміє жорстко підвести риску

Дональд Трамп на посаді президента США не завершить війну в Україні за один день, як він про це заявляв, але кандидат у президенти вміє жорстко підвести риску. Про це заявив американський дипломат Гордон Сондленд в інтерв'ю Forbes.

«Він підтримає Україну. Це буде у формі кредиту, щоб електорат Трампа був задоволений. Думаю, він дасть дещо зрозуміти Путіну. Трамп уміє краще за Байдена підвести риску і сказати Путіну: »Якщо ти не заберешся звідси, ми збільшимо кількість озброєнь - і твої люди гинутимуть натовпами«. Трамп робив так із багатьма іноземними лідерами, які планували створити США проблеми. Він недвозначно говорив їм: »Якщо ви плануєте створити США проблеми, ви не доживете до цього«. І вони йому вірили», - сказав дипломат.

Трамп не завершить війну за один день - це гіпербола, в яку він сам не вірить.

«Трамп рухатиметься швидко. У нього багато недоліків, але він не ледачий і не повільний. У США є приказка: звірятися з годинником або календарем. Трамп - звіряється завжди з годинником. Трамп буде говорити телефоном із Путіним. Намагатиметься укласти угоду. Але не зможе її укласти, тому що обидві сторони »будуть окопані«. Твердо переконаний, що Трамп буде на боці України, а не Москви», - вважає дипломат.

Читайте також: Повідомлено, чи готовий Трамп розблокувати допомогу Україні

Сондленд вважає, що Зеленський і Трамп знайдуть спільну мову і український лідер зможе донести важливість України.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також