Американський генерал прокоментував можливість нового наступу росії
Генерал вважає, що мобілізація в рф була провальною
Росія навряд чи зможе сконцентрувати потрібну кількість добре підготовлених військових, щоб почати в Україні новий наступ у лютому наступного року.
Про це повідомив екс-командувач Сухопутних сил США в Європі генерал-лейтенант Бен Годжес, коментуючи слова головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про наступ росіян у лютому.
«Я сумніваюся, що Росія зможе зібрати сили такого розміру за цей час, тим паче належної якості», - написав Годжес у Twitter.
Американський військовий заявив, що оголошена Путіним часткова мобілізація в РФ була провальною.
Він додав, що перебільшення потенціалу нових російських наступальних операцій грає на руку тим, хто шукає відмовки, щоб не допомагати Україну.
Додамо, що напередодні головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний заявив, що Кремль готують близько 200 тисяч нових солдатів.
Як прогнозують експерти росія дійсно готує новий масштабний напад на Україну, але навряд чи він відбудеться в січні 2023-го
varta1.com.ua: Новини
Кабмін спростив реєстрацію волонтерських автомобілів для військовослужбовців
Військові можуть реєструвати транспорт на своє ім’я
Деяким українцям МВС радить оновити водійські права
Ті, хто отримав права до 2013
Енергетик оцінила, чи вистачить Україні запасів газу для проходження зими
Запаси можуть бути на критичному рівні
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2024 року
- У Мережі з'явилися кадри моменту вибуху, який стався у львівському готелі (ВІДЕО)
- Львівщина попрощається з 21-річним Героєм
- У понеділок поховають двох Героїв зі Львова: Володимира Ганущака та Юрія Шляпнікова (ФОТО)
- На Курщині загинув 25-річний Герой зі Львівщини
Коментарі