Аналітики ISW розповіли, що спонукає росіян частіше погоджуватись на обміни полоненими
Днями сторони провели обмін військовополоненими у форматі один на одного
Росія почала частіше здыйснювати обміни військовополонених з Україною після того, як ЗСУ взяли під контроль частини Курської області. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).
18 жовтня сторони провели обмін військовополоненими у форматі один на одного. Це вже четвертий такий випадок з заходу ЗСУ на Курщину в серпні 2024 року. Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна повернула 95 військовополонених.
Вдалось повернути українських військових, які на початку 2022 року захищали "Азовсталь" у Маріуполі, українських нацгвардійців, прикордонників та інших. У Міноборони рф додали, що посередником в обміні виступили Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ).
В Українському координаційному штабі з лікування військовополонених розповіли, що багато українських повернених військовополонених мали важкі захворювання та тяжкі поранення, а також втратили вагу через тортури та недоїдання.
Читайте також: опубліковано список звільнених з полону 18 жовтня
В Інституті зазначають, що з 1 січня по 6 серпня 2024 року сторони здійснили лише три обміни. Однак після початку спецоперації у Курській області по сьогоднішній день Україна та РФ обміняли загалом по 267 військовополонених кожна під час трьох окремих обмінів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Росія за допомогою ШІ вигадала українського воїна, який нібито загинув на Близькому Сході
У фейкових повідомленнях вказувалося про загибель "уродженця Дніпровського району" Анатолія Оніщука
США просили Польщу розгорнути Patriot на Близькому Сході
Польські комплекси Patriot та ракети до них використовуються для захисту польського неба та східного флангу НАТО
РФ почала встановлювати макети ракет на шахеди
Росіяни прагнуть налякати українську авіацію та привернути увагу дронів-перехоплювачів
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- В одній із військових частин виявили 2000 непридатних до служби
- У Львівській області горів житловий будинок
Коментарі