Андрію Садовому суд скасував мільйонну заставу

100362-1_large
100362-1_large

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляцію мера Львова Андрія Садового й призначила новий запобіжний захід. Заставу в 1 млн 56 тис 550 грн було скасовано. Натомість застосовано новий запобіжний захід — особисте зобов’язання до 20 січня 2020 року. Про це пише «ТСН».

Садовий повинен прибувати до прокурорів і слідчих за кожною вимогою, а також утримуватися від спілкування зі свідками кримінального провадження.

У разі, якщо Садовий не виконувати зобов’язання, на нього можуть накласти штраф від 525 до 4,2 тис грн.

Контролювати виконання особистих зобов’язань будуть детективи Національного антикорупційного бюро.

Водночас, суд відмовив у задоволенні вимог Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо збільшення до 50 млн грн застави Садовому. 

Як повідомлялося, 27 листопада в Києві Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід міському голові Львова Андрію Садовому у вигляді застави в 1 млн 56 тис 550 грн. Мера підозрюють у зловживанні службовим становищем під час продажу землі. Слідчі твердять, що посадовці Львівської міськради за заниженою вартістю продали під будівництво індустріального парку землю, яка не належала громаді міста. І це завдало державі збитків у понад 90 мільйонів гривень. Садовий усе це спростовує, мовляв, намагалися наповнити міський бюджет, залучити інвесторів, і мали право для цього продати земельну ділянку. Справу називає політичною.