Анджеліна Джолі поїхала з України залізницею
Американська акторка завершила візит в Україну, перетнувши українсько-польський кордон залізницею. ДПСУ відзначила її гуманітарну діяльність
Прикордонники 7 прикордонного Карпатського загону висловили подяку Анджеліні Джолі — американській акторці, режисерці та амбасадорці доброї волі ЮНІСЕФ — за її незмінну підтримку України та українського народу. Про це повідомили LVIV.MEDIA у 7 прикордонному загоні, зірка перетнула українсько-польський кордон залізницею.
«Прикордонники висловили вдячність Анжеліні Джолі... Анжеліна Джолі була оформлена у встановленому порядку на виїзд з України, вона прямувала залізницею», - сказала речниця 7 прикордонного загону Світлана Бурда.
Прикордонники повідомили, що подякували Анджеліні Джолі – гуманітарній діячці за підтримку України. У знак вдячності прикордонники 7 прикордонного Карпатського загону подарували Анджеліні Джолі набір національної символіки України та коїн Державної прикордонної служби України.
varta1.com.ua: Новини
У Перемишлі затримали дев’ятьох осіб після п’яти випадків зривання українських прапорів
Затримані винуватці стверджують, що діяли у нетверезому стані
Поліція затримала шахраїв, які видавали себе за родичів голови ОП Єрмака
Правоохоронці затримали зловмисників під час спроби реалізації їхньої схеми.
Німецький генерал Бундесверу: Росія може завдати обмеженого удару по території НАТО вже завтра
Москва має достатньо танків і військ, щоб здійснити регіонально обмежений наступ, – генерал-лейтенант Олександр Зольфранк
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі