«Ангели пам’яті»: у понеділок Львів вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні спільною молитвою
Вшанування відбудеться на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні
![](/uploads/media/a6/81/a6815e36b232aa5ffc12f388c3ddfe6e_w960.jpg)
20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за українські та європейські цінності. У цей день у Львові проведуть спільну молитву та акцію «Ангели пам’яті».
О 10:00 на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні зберуться всі ті, хто захоче долучитись до вшанування пам’яті загиблих. В програмі події передбачені: церемонія підняття прапора України, спільна молитва, яку служитимуть військові капелани, та сама акція «Ангели пам’яті». Традиційно напередодні цього дня у львівських школах відбуваються майстер-класи з виготовлення паперових витинанок у формі ангелів. Цей рік не став винятком, то ж учні зможуть прикрасити меморіал своїми роботами та в такий спосіб долучитись до вшанування пам’яті загиблих Героїв.
Організатори події – управління внутрішньої політики ЛМР та Музей Гідності.
«Наше майбутнє, нашу країну, наші цінності боронять найкращі люди. І, на жаль, частина з них віддали своє життя заради цього. Найменше, що ми можете зробити для них, для їх рідних – це гідно вшанувати їх пам'ять та вкотре подякувати за їх подвиг», – зазначає Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР.
Опісля заходу мерія запрошує всіх доєднатись до вшанування пам’яті Героїв Небесної Соті на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища, яке розпочнеться о 12:00. Для цього місто забезпечить автобуси.
![](/uploads/media/e6/6f/e66f643af512f20e069a26e428a7ba94_w960.jpg)
Повітряна тривога: злетів носій «Кинжалу»
Не ігноруйте сигналів повітряної тривоги
![](/uploads/media/ec/d1/ecd1eb3a5bbe998c366ed38333bdab93_w640.jpg)
Увага! По Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Пройдіть в укриття!
![](/uploads/media/7f/57/7f57e6bf3e8412d40e9417104d625d18_w1280.jpg)
Повітряна тривога по Україні: існує загроза ракетних ударів
Не ігноруйте сигналів небезпеки!