Англієць пройшов пішки з Будапешта до Ужгорода, щоб вступити до ЗСУ (ФОТО)

8 днів знадобилося Маркусу Сміту аби пішки здолати шлях від Будапешта до Ужгорода

Англієць Маркус Сміт понад 8 днів йшов пішки з Будапешта до Ужгорода, аби доєднатись до лав ЗСУ, повідомляє Закарпатський ОТЦК та СП.

8 днів, 6 годин, 36 хвилин і 14 секунд знадобилося англійцю Маркусу Сміту аби пішки здолати шлях від Будапешта до Ужгорода. Навіщо? Щоб стати в стрій Збройних Сил України, зазначається у повідомленні.

«Я з Манчестера, - каже Маркус, - Останні кілька років війна у вашій країні висвітлюється по всьому світу на телебаченні. Вважаю, що ви заслуговуєте на велику повагу і честь, адже ви боретесь за мирне життя своєї країни. Я приїхав сюди, щоб спробувати допомогти вам у цій війні. На жаль путін не хоче миру і я віддчуваю, що він не захоче зупинитися на Україні. Він захоче більше і більше, і це може призвести до Третьої світової війни, в якій він буде як Гітлер. Він продовжить ходити з країни до країни, кажучи: «Я хочу це і це! І це мої правила!» Тому я тут, щоб боротися за українців і, сподіваюся, запобігти світової війни».

Читайте також: Франція спростувала фейк про відправку своїх військ в Україну.

В розмові Маркус згадує Другу Світову, в якій його рідна Велика Британія вистояла і зберегла свободу завдяки допомозі інших країн. «Але якби не ті хлопці, які пішли вперед, ми б програли ту війну. Якщо ми зараз не допоможемо вашій армії, то можемо опинитися в глобальному конфлікті і це буде дуже погано для всіх. Висловлюю повагу всім, хто зараз в армії і сподіваюся, що чоловіки, які ще вагаються чи брати зброю в руки, переосмислять свою позицію. Ми тут, щоби запобігти втратам життів в майбутньому. Glory to Ukraine! Героям слава!"

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також