Анонсовані удари по Бєлгороду: російські добровольці звернулися до місцевих мешканців
Бити пообіцяли по військових об'єктах
Бійці легіону «Свобода Росії», РДК та «Сибірського батальйону» вдень 15 готують удари по позиціях окупаційної армії Бєлгороді. Вони звернулися до мешканців міста із закликом виїхати з населеного пункту або сховатися в укриттях. Про це повідомили у Telegram-каналі ЛСР.
Добровольці закликали жителів максимально поширити це попередження серед жителів Бєлгорода.
Попередження про підготовку масованого удару по Бєлгороду було опубліковане о 12:33 за київським часом. Бити російські добровольці пообіцяли по військових об'єктах.
Нагадаємо, російські добровольці заявили про перетин кордону та бої в рф (ВІДЕО)
«Термінове попередження для мешканців Бєлгорода! Протягом найближчої години буде зроблено масований удар по військових об'єктах у місті Бєлгород. Закликаємо місцевих жителів негайно пройти у надійні укриття та не виходити на вулицю до закінчення атаки. Поширіть це повідомлення серед бєлгородців – допоможіть врятувати життя землякам», – зазначено у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі