"Антитіла" програли першу судову інстанцію у справі інтелектуальної власності

006e753c91cacfb6c811a4667dfa9b12-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463
006e753c91cacfb6c811a4667dfa9b12-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463

Сьогодні Волинський суд, знехтував правами гурту «Антитіла» на свою ж інтелектуальну власність, виніс вирок у якому відмовив у задоволенні судового позову популярному гурту. Справа стосувалась піратських записів. Про це повідомили, на сторінці гурту у «Facebook», самі ж музиканти.

Суддя Черняк визнав, що будь-хто може копіювати фонограми із ліцензійних дисків музикантів із метою заробітку.

І це не буде порушенням законодавства.

«Сьогодні, невідомі знову з’явилися під час оголошення судового рішення не на користь »Антитіл«. Цікаво те, що відповідачі Лапковський і Лифенко не мають жодного відношення до музики (підтвердили самі в суді), нічого не змогли пояснити з приводу природи патенту, самі підтвердили, що копіювали музичні твори гурту »Антитіла" з ліцензійного диска, що не призначений для комерційного використання.
Єдиний із відповідачів хто має музичну освіту — Тиможинський — відхрещується від них і зсилається на те, що копіювали композиції треті особи, яких назвати не хоче. Суддя Черняк В. В. без жодних обґрунтувань каже, що вся ця група людей ні в чому невинні! Ми, звісно, очікували такого розвитку", — пишуть музиканти.

Музиканти звинувачують суддю Черняка В. В. в  упередженому ставленні й тісних родинних зв’язках в апеляційному суді Волинської області, де працює його дружина, і мама теж була понад 20 років тут суддею.

Проте, гурт не здається і готує апеляцію.