Арахамія анонсував продовження «чистки парламенту»: ще кількох нардепів позбавлять мандатів
Вже найближчого пленарного тижня
Найближчого пленарного тижня у Верховній Раді очікують позбавити мандатів ще двох депутатів.
Про це повідомив голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді України Давид Арахамія 3 лютого.
«Як я і говорив раніше, усе буде проходити виключно в рамках Конституції і законів України. Тобто, без шансів на оскарження в українських і міжнародних судах. На жаль, це не так швидко, як нам усім би хотілося. Зате надійно. Працюємо далі й будемо інформувати про результати», — написав голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді.
Прізвищ кандидатів на “виліт” із Верховної Ради Арахамія не назвав, але наголосив, що процедура позбавлення мандатів буде відбуватися виключно в рамках Конституції і законів України.
“Тобто, без шансів на оскарження в українських і міжнародних судах. На жаль, це не так швидко, як нам усім би хотілося. Зате надійно”, - додав він.
Голова фракції “Слуга народу” зауважив, що тиск на проросійських депутатів з боку громадянського суспільства став вагомим внеском “у нашу спільну справу”.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі