Арестович назвав «великою дурістю» спроби РФ наступати по всьому фронту

Також «дивний» наступ на Кривий Ріг з Херсонщини

Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович повідомив, що російські війська намагаються наступати на всій лінії фронту та вирішили йти на Кривий Ріг Дніпропетровської області з боку тимчасово захопленого Херсона.

«У Херсонській області почався цікавий рух... вирішили наступати в бік Кривого Рогу. Подивимося, як у них це вийде. Вони нікуди не просунулися. Але, мабуть, збираються, за деякими ознаками. І тут виникає питання — pourquoi (навіщо)», — сказав він.

Російський генерал армії Олександр Дворніков «хоче наступати скрізь на виконання наказів політичного керівництва — просто взяти і скрізь наступити».

Арестович вважає, що окупанти «вб’ються об оборону, та й все — і не будуть більше наступати».

«Але, звичайно, це дуже дивне рішення. Це більш дивне рішення, ніж 25-тисячним угрупованням намагатися взяти Краматорськ і Слов’янськ, в тих умовах. І взагалі вони наступають скрізь. А ще в книзі майбутніх командирів вказувався перший принцип — це нерівномірний розподіл сил на лінії фронту... це база, це алфавіт. Російські військові повинні це розуміти, але вони наступають скрізь», — сказав він.

Арестович назвав такі спроби наступати по всьому фронту «величезною дурістю» з військової точки зору.

Читайте також