Арестовича внесли у базу «Миротворця» за здійснення інформаційних диверсій на користь російських загарбників

Є відповідне звернення до правоохоронців

Колишнього радника Офісу президента України Олексія Арестовича внесли в базу «Миротворець», назвавши його «професійним провокатором», передає УНН з посиланням на сайт.

«Професійний провокатор. Здійснення громадських інформаційних диверсій на користь російських загарбників. Участь у актах гуманітарної агресії проти України. Свідома участь у заходах, що підривають обороноздатність України шляхом деморалізації збройних сил України. Дискредитація Державних органів влади та управління», - йдеться на сайті.

На сайті вказані дата та місце народження Арестовича, його посада, а також цитати з інтерв'ю, де він підтримує надання російським опозиціонерам громадянства України, засуджує проведення мовної та культурної політики. Крім цього, «Миротворець» наводить цитату колишнього радника, у якій він зізнається, що «викривлював інформацію» про бойові дії на Донбасі з 2014 року.

«У медіаполі Арестович з'являється вже після 2014 року, його часто показують ЗМІ як військовий експерт, дають його коментарі як »експерта« з Донбасу. Довгий час, з київського дивана, Арестович розповідав дуже радикальні речі про Донбас», - пише центр.

«Миротворець» просить правоохоронні органи «розглядати цю публікацію на сайті як заяву про скоєння цим громадянином (Арестовичем, - ред.) усвідомлених діянь проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень».

Нагадаємо, Олексій Арестович у розмові з Марком Фейгіним заявив, що російську ракету Х-22, яка вдарила по житловому будинку в Дніпрі, нібито збили українські сили ППО, і вона, за його словами, впала на під’їзд будинку та вибухнула.

Повітряні сили ЗСУ змушені були спростовувати цю інформацію. Вони вказали, що у Збройних силах України немає вогневих засобів, здатних збивати цей тип ракет.

Після скандалу з коментарями щодо атаки рф на Дніпро, 17 січня, Арестович написав заяву про відставку з посади.

В ОП повідомили, що заяву Арестовича прийняли та відправили його у відставку.

Як повідомлялося, Арестовича звільнено з Офісу президента.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий